Obstarávanie

Spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 125,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 125,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33793000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

-StarFrost ADVANCED Adhesiv, podl. sklá pre imuno zelené (bal./50 ks) - 10 balení; -podložné sklá ADHESIVE žlté pre Primera Signature (bal./50 ks) - 20 balení; -podložné sklo, matované, zabrúsené (balenie /50 ks) - 30 balení; -sklá krycie rozmer 24x24 mm (balenie /1000 ks) - 2 balenia; -zalievací rámček klasický /do L- profilov/ (balenie /200 ks) - 25 balení; -farbiaci set 12 Large /12 kyviet/, plast Pet + viečka  plast  - 1 ks; -Farbiaci set – kôš na 24 skiel – 6 ks, plastový držiak  - 1 balenie; -farbiaci set – plastové kyvety Pet  (balenie/12 ks) 1 balenie; -mapa na 20 skiel s vekom a bez výseku silná - 50 ks; -box z plastu na 100 sklíčok - 10 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BD BAMED s.r.o. 1 1 125,00 0% EUR 15. November 2017 150196

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×