Obstarávanie

Vaňový kontajner s odpruženým vekom 7m3


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 248,33
Zaplatené:
83.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928480-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozmery, Hodnota / charakteristika: 3500 x 1820 x 1700 mm; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: modrá; Technické vlastnosti: veká, Hodnota / charakteristika: vybavené držiakmi s prackou s možnosťou uzamknutia; Technické vlastnosti: veko, Hodnota / charakteristika: po odistení sa samo dvíha; Technické vlastnosti: veko, Hodnota / charakteristika: je nadľahčované pružinovým mechanizmom; Technické vlastnosti: retiazka, Hodnota / charakteristika: slúži k ľahkému pritiahnutiu veka; Technické vlastnosti: manipulácia, Hodnota / charakteristika: prostredníctvom reťazového nosiča

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objem, Jednotka: m3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: hrúbka plechu - dno, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: hrúbka plechu - steny, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ŠTÝL EU s.r.o. 3 8 698,00 20% EUR 13. November 2017 149936

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×