Obstarávanie

Komponenty na autorádiografiu a spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 347,00
Konečná suma(Bez DPH):
935,41
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33111600-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: HYPERCASSETTE NEUTRAL STD DEPTH 24X30CM, Kat. č.: RPN11643, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: CARBOY 25L PE WITH STOPCOCK CONNECTION, Kat. č.: 216-5516, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: FILM BIOMAX MR-2, Kat. č.: 733-2419, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: PROCESSING CHEMICALS, KODAK GBX*DEVELOPE, Kat. č.: SAFSP7042-1GA, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: PROCESSING CHEMICALS, KODAK GBX*FIXER AN, Kat. č.: SAFSP7167-1GA, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 122,50 20% EUR 6. November 2017 149428

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×