Obstarávanie

Chladnička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
330,00
Konečná suma(Bez DPH):
239,16
Zaplatené:
72.47%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711130-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chladnička, vnútorný objem  350 - 400 litrov, klimatická trieda SN-ST-T, regulácia teploty – termostat, otváranie dverí doprava, farba biela, LED osvetlenie, doplnková výbava -  1 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rozsah teploty, Jednotka: °C, Minimum: 4, Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmer šxvxh, Jednotka: cm, Minimum: 59x180x65, Maximum: 60x185x70, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet políc, Jednotka: ks, Minimum: 5, Maximum: 6, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Vnútorný objem, Jednotka: l, Minimum: 350, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Energetická trieda, Jednotka: -, Minimum: A+, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 3 287,00 20% EUR 6. November 2017 149297

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×