Obstarávanie

Kancelárske kreslo s opierkou hlavy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
960,00
Konečná suma(Bez DPH):
395,83
Zaplatené:
41.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Halia Mesh (alebo ekvivalent) s opierkou hlavy, Hodnota / charakteristika: kvalitná kancelárska stolička synchrónny mechanizmus so 4 polohami blokovania ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie výšky sedáka ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: studená pena vo vnútri sedáka; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľná bedrová opierka ­ ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľné podrúčky ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie sily protiváhy podľa telesnej hmotnosti ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie výšky a uhla hlavovej opierky ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: univerzálne kolieska na tvrdú podlahu aj koberec ; Technické vlastnosti: Rozmery:, Hodnota / charakteristika: šírka: 66/50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška: 114-123 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hĺbka: 50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka sedadla: 50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba sedáka aj farba opierky: čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť: 120 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: textil/sieťovina; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: mechanizmus: synchrónna

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 4 475,00 20% EUR 2. Október 2017 146646

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×