Obstarávanie

Chladnička s mrazničkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
175,00
Konečná suma(Bez DPH):
172,00
Zaplatené:
98.28%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chladnička s mrazničkou (voľne stojaca); Energetická trieda: A+; Spotreba energie (kWh/24h): 0.58 kWh / 24 hod.; Celkový využiteľný objem: 212 litrov; Využiteľný objem chladničky: 171 litrov; Využiteľný objem mrazničky: 41 litrov; Počet termostatov: 1; Maximálna hladina hlučnosti: 40 dB; Rozmery (v x š x h): 1430mm x 550 mm x 580 mm; Hmotnosť: 48 kg; Farba: biela; Počet dverí: 2; Vymeniteľné otváranie dverí; Zapustená rukoväť; zariadenie bez freónu: R600a; Klimatická trieda: N; ; Chladnička; Mechanický termostat; Priečinok na fľaše; Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 1; Počet sklenených a prestaviteľných políc: 4; Počet priečinkov vo dverách: 4; Mraznička; Mechanický termostat; Umiestnenie mrazničky: Hore; Zmrazovacia trieda: ****; Zmrazovacia kapacita: 2,5 kg/ 24 hod.; Počet políc: 1 (drôtená); Funkcie: Ručné odmrazovanie mraziacej časti; Automatické odmrazovanie chladiacej časti;

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GARBIAR Stavebniny s.r.o. 2 172,00 0% EUR 27. September 2017 146283

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×