Obstarávanie

Zberové vozidlo na komunálny odpad s nadstavbou s rotačným lisovaním


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Sečovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
195 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
134 097,22
Zaplatené:
68.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vozidlo na zber a prepravu komunálneho odpadu pozostávajúce z automobilového podvozku a technologickej nadstavby; Typová rada technologickej nadstavby: rotačným lisovaním s kapacitou min. 16 m3 a s univerzálnym vyklápačom pre nádoby 110-1100 lit.; Typová rada automobilového podvozku: MAN TGM 18.250; s pohonom 4x2 náprav a systémom uzávierky nápravy za sťažených podmienok alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Nadstavba zberného vozidla - systém lisovania:, Hodnota / charakteristika: rotačný ; Technické vlastnosti: Vozidlo (podvozok) pre nadstavbu typovej značky:, Hodnota / charakteristika: MAN TGM 18.250 ; Technické vlastnosti: ABS - antiblokovací systém, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Konfigurácia náprav s pohonom:, Hodnota / charakteristika: 4x2; Technické vlastnosti: Motor:, Hodnota / charakteristika: štvortaktný dieselový; Technické vlastnosti: Kabína: , Hodnota / charakteristika: trojmiestna; sedadlo vodiča odpružené; klimatizovaná; Technické vlastnosti: Emisná norma: , Hodnota / charakteristika: zodpovedajúca zákonnej úprave v deň odovzdania EURO 6; Technické vlastnosti: Nadstavba s rotačným systémom lisovania:, Hodnota / charakteristika: v súlade s normou STN EN 1501-1; Technické vlastnosti: Ovládanie nadstavby z kabíny: , Hodnota / charakteristika: dotykový displej s integrovaným monitorom zadnej kamery; Technické vlastnosti: Zadné veko nadstavby s univerzálnym vyklápačom:, Hodnota / charakteristika: zber nádob 110,120,240,1100 litrov; Technické vlastnosti: Pomer stláčania odpadu: , Hodnota / charakteristika: minimálne 1:6; Technické vlastnosti: Nadstavba pevne namontovaná na rám podvozku , Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Vyklápač umiestnený vzadu, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Kamerový systém na sledovanie priestoru za vozidlom s monitorom v kabíne, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Bezpečnostné zadné stúpačky na prevoz obsluhy, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Tesnenie na popol nadstavby, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Farba vozidla, Hodnota / charakteristika: RAL 2011 Oranžová; Technické vlastnosti: Doplnkové osvetlenie vozidla, Hodnota / charakteristika: 2 výstražné majáky na streche kabíny

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Vozidlo na zber a a zvoz odpadu s rotačným systémom lisovania, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výkon motora podvozku, Jednotka: kW, Minimum: 180, Maximum: 200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pracovný tlak nadstavby rotačného lisovania, Jednotka: bar, Minimum: 250, Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 17500, Maximum: 18500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kapacita (objem) nadstavby, Jednotka: m3, Minimum: 16, Maximum: 18, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 160 916,67 20% EUR 21. August 2017 144383

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×