Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
144,00
Konečná suma(Bez DPH):
82,64
Zaplatené:
57.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárske kreslo na sedenie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ čalúnenia:, Hodnota / charakteristika: v PU koženkovej farbe béžová; Technické vlastnosti: podrúčky s opierkami:, Hodnota / charakteristika: područky plastové s čalúnenou časťou; Technické vlastnosti: kríž:, Hodnota / charakteristika: plast; Technické vlastnosti: hojdací mechanizmus:, Hodnota / charakteristika: s blokáciou v jednej polohe a reguláciou tlaku protiváhy; Technické vlastnosti: kvalitný piest:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: ergonomické prehnutie operadla:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kolieska:, Hodnota / charakteristika: d.50 mm plastové

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: celková výška:, Jednotka: cm, Minimum: 112, Maximum: 121, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť kresla:, Jednotka: kg, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Juhás MRJ 2 99,17 20% EUR 27. Júl 2017 143133

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×