Obstarávanie

Kávovar


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
300,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711310-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plnoautomatický kávovar na prípravu kávy v kancelárii.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 120 gramov.; možné použiť aj namletú kávu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: odnímatelná sparovacia jednotka, ktorá zabezpečuje jednoduché čistenie., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Ľahká príprava kávy: espresso alebo espresso lungo, jednu alebo dve šálky. Možnosť zvoliť intenzitu kávy (otočením centrálneho tlačítka) a veľkosť. Veľkosť kávy si môžete upraviť a uložiť do pamäti kávovaru. Využitie trysky na paru na napenenie alebo ohriatie mlieka pre cappuccino alebo latte macchiato. Funkcia horúca voda umožňuje uvariť čaj., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nastaviteľný adaptér na výdaj kávy až na 120 mm pohár, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: čierne prevedenie, pamäť kávovaru na štatisktiku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nastavenia tvrdosti vody, úspora energie, pri zapnutí a vypnutí automatické prepláchnutie; upozornenie pri potrebe odvápnenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: automatické čistenie, signalizácia prevádzky, nastaviteľná teplota kávy, nahrievač šálok, nastavenie sily kávy, aróma systém, funkcia Auto - Cappuccino, Hodnota / charakteristika: funkcie; Technické vlastnosti: typ ovládania - mechanicky, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: kávovar , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: nádržka na vodu - objem, Jednotka: l, Minimum: 1,8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: parný tlak, Jednotka: bar, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: príkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1450; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 8, Maximum: 9, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kapacita zásobníka na kávu , Jednotka: g, Minimum: 250, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 300,00 0% EUR 24. Júl 2017 142872

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×