Obstarávanie

Digitálna byreta 50 ml s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
829,45
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dávkovanie kvapalín

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Triedy presnosti A. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Pre kontrolu činidla vo valci slúži okienko (kontroluje sa predovšetkým, či nie sú vo valci vzduchové bubliny), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výmenné zafarbené okienka, ktoré chránia svetlocitlivé činidlá pred svetelným žiarením, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Piest vo valci je ovládaný ručne pomocou hrebeňového mechanizmu, krútením na jednu stranu sa nasáva činidlo, na druhú stranu sa titruje., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vývod byrety (titračná špička) je nastaviteľný v horizontálnej i vertikálnej rovine. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávka s ventilom Safety Prime, ktorý slúži pre ľahké odvzdušnenie systému bez straty činidla., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Piest sa pohybuje vo vnútri tela byrety, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rozlíšenie 0.002 ml pri byrete s objemom 50 ml, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nastavenie automatického vypnutia byrety v rozmedzí 1 – 30 minút nečinnosti., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Všetky materiály prichádzajúce do styku s titračným činidlom chemicky odolné – borosilikátové sklo, Al2O3, ETFE, PFA, FEP, PTFE, zliatina Pt-Ir a PP (krytka titračnej špičky)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dodávka spolu s nasledovným príslušenstvom: , Hodnota / charakteristika: s certifikátom výkonnosti, s teleskopickou plniacou trubicou 170-330mm, s recirkulačnou trubicou, s 2 batériami AAA/UM4/LR03, s 3 adaptérmi na fľaše (GL45, GL45/S 40, GL 32/NS 29/32), s 2 oranžovými ; Technické vlastnosti: Dodávka spolu s nasledovným príslušenstvom: , Hodnota / charakteristika: ontrolnými okienkami s ochranou svetla.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Digitálna byreta Titrette , Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 0,00 0% EUR 24. Júl 2017 142585

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×