Obstarávanie

Policový stojan, Manipulačný vozík


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 100,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39180000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie zariadenia pre chov a držanie malých laboratórnych zvierat; 1. policový stojan konštruovaný k univerzálnemu uplatneniu v zariadeniach pre chov a držanie malých laboratórnych zvierat, variabilita základných rozmerových modifikácií stavebnicovo nadväzuje na chovné klietky rady Velaz T I až T IV a pojazdná úprava stojanov umožňuje maximálne využitie chovných a pomocných priestorov, univerzálnosť spojovacích systémov musí umožňovať rôzne prepojenie stojanov vrátane operatívnej zmeny výšok jednotlivých poschodí, ; maximálna jednoduchosť konštrukcie a ľahká rozložiteľnosť umožňujú nenáročnú údržbu, dlhodobú prevádzkovú životnosť a jednoduché uskutočnenie účinnej dezinfekcie a očisty pri použití bežných dezinfekčných prípravkov, materiálové prevedenie: nerez, výška stojanu : 1600 mm, šírka políc: 565 mm, dĺžka police: 1700 mm (4 kusy políc), objednávame 3 policové stojany, (Napr. Policový stojan Veko VELAZ alebo ekvivalent); 2. manipulačný vozík, poskytuje úložný priestor aj slúži na prepravu chovných klietok a iných potrieb, stabilný , ľahko sa pohybujúci, horná a dolná polica vyrobené z Formica (vysokotlakový laminát), odolný voči poškriabaniu, vybavený kolieskami, nosnosť do 100 kg, výška: 960 mm, šírka: 430 mm, dĺžka: 840 mm, otočné kolieska: 4 kusy, police: 2 kusy, sklet z ocele, hmotnosť: 13 kg, objednávame 3 kusy

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. policový stojan, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: 2. manipulačný vozík, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VELAZ, s.r.o. 1 2 100,00 0% EUR 18. Júl 2017 142358

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×