Obstarávanie

Búracie vŕtacie kladivo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
604,08
Konečná suma(Bez DPH):
501,66
Zaplatené:
83.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
43132100-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Búracie vŕtacie kladivo 1 ks; S funkciou AVT a antivibračnou rukoväťou pre tlmenie nárazov; Prachotesné upínanie SDS-MAX; Upínanie SDS-MAX; Výstražné svetlo signalizuje problém s káblom alebo vypínačom; Presné nastavenie frekvencie príklepu a otáčok; Variabilné ovládanie rýchlosti a plynulý rozbeh; Bez príklepu počas voľnobehu; Prepravný kufor; Bočná rukoväť

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: W, Minimum: 1350, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Voľnobežné otáčky, Jednotka: min-1, Minimum: 130, Maximum: 280, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet úderov naprázdno, Jednotka: min-1, Minimum: 1250, Maximum: 2750, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Sila jednotlivého príklepu, Jednotka: J, Minimum: 9,4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Max. vrtací výkon(vrták), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 45, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Max. vrtací výkon (korunka), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 125, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GARBIAR Stavebniny s.r.o. 4 602,00 20% EUR 10. Júl 2017 141927

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×