Obstarávanie

spektrofluorometer s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 150,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 150,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

prístroj vhodný na stanovovanie presnej koncentrácie špecificky DNA, RNA alebo proteínov na základe využitia fluorescenčných farbičiek. Fluorescenčná farbička emituje žiarenie len v prípade špecifickej reakcie s DNA, RNA alebo proteínom; Spektrofluorometer využívajúci fluorescenčné farbičky; Kapacita merania: 300–1,000 nm; Zdroje svetla: Modré LED (max ~470 nm); Červené LED (max ~635 nm); Excitačné filtre Modrý 430–495 nm; Červený 600–645 nm; Emisné filtre: Modrý 510–580 nm; Červený 665–720 nm; Detektor: Fotodiódy; ; Príslušenstvo:roztoky s fluorescenčnou farbičkou špecifickou na kvantifikáciu dsDNA BR (min.100 meraní), dsDNA HR (min. 100 meraní), RNA HS (min. 100 meraní); proteíny(min. 100 meraní); fluorescenčné skúmavky (0,5 ml) kompatibilné s prístrojom - 500 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 2 150,00 0% EUR 28. Jún 2017 141326

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×