Obstarávanie

Zásobník pre skladané utierky ZZ / PLAST


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
260,00
Konečná suma(Bez DPH):
125,00
Zaplatené:
48.07%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42968000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plastový zásobník na papierové uteráky do prostredia verejných sociálnych zariadení. Vhodný na utieranie rúk na toaletách, alebo do priestorov, kde je nutné časté utieranie povrchov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál , Hodnota / charakteristika: plast odolný vošči neón. a slneč. žiareniu , nevybledne; Technické vlastnosti: farba , Hodnota / charakteristika: biela ; Technické vlastnosti: otočný uzáver, Hodnota / charakteristika: umožňuje zásobník nastaviť, aby sa dal uzamykať

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dĺžka , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 285 ; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 260; Technické vlastnosti: hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 130

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 150,00 20% EUR 5. Jún 2017 139457

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×