Obstarávanie

Termálny cyclér 32 jamkový a náhradný blok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 135,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 481,94
Zaplatené:
69.41%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kompaktný termocyklér s najvyššou flexibilitou a univerzálnym blokom pre 32x0,2 mL skúmavky alebo 16x 0,5 mL skúmavky s plochým viečkom. Vyhrievateľný vrchnák je dizajnovaný tak, aby bolo možné použiť skúmavky s rozličnou veľkosťou vďaka plynule nastaviteľnému prítlaku vrchnáka.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Kapacita : 32 x 0,2 mL alebo 4x stripy alebo 16 x 0,5 mL; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Spoľahlivé reprodukovateľné výsledky vďaka 8, 2 x 8 alebo 16 Peltier elementov s technológiou Long-Life a 8, 2 x 8 or 16 kontrolných okruhov s Pt 1000 teplotnými sensormi ; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Maximálna rýchlosť ohrievania a chladenia: 3 °C/s Uniformita (pri 72 °C): ±0,20 °CTeplotný rozsah termobloku: 4 až 105 °C; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Presnosť termobloku: ±0,1 °CVariable ramping: 0,1 to 3,0 °C/sIncrement/decrement time: 0:01 to 9:59 min; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Increment/decrement temperature: 0,1 to 9,9 °CTeplota vyhrievaného veka: 40 až 120 °CProgramovateľné uzamykanie vrchnáka; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Rozhranie 1x USB, 1x Ethernet (MS Windows® alebo Linux),Maximálna dĺžka elektrického kábla 3 mRozmery (ŠxVxH): 27x19x33 cm; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Hmotnosť vrátane bloku: 5.2 kg Napájanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz, 850 VAStupeň znečistenia: 2; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Teplota prostredia: 10 až 30 °CMaximálna vlhkosť: 70%Maximálna nadmorská výška pre použitie systému: až 2000 mnm; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Hlučnosť: menej ako 37 dB (A)Veľký dotykový displej (Touch-sensitive TFT-Display - VGA, Graphic, 65535 farieb) s možným ovládaním aj myškou cez USB vstup ; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Vnútorná flash pamäť pre 500 000 PCR programov Voľne dostupný softvér pre vytvorenie PCR programov v počítačiHeslom chránené užívateľské účty ; Technické vlastnosti: Termálny cyclér, Hodnota / charakteristika: Rýchly štart posledného spusteného programu Voľný výber mp3 signálu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Termálny cyclér 32 jamkový a náhradný blok , Jednotka: súbor, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 1 778,33 20% EUR 25. Máj 2017 138715

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×