Obstarávanie

Zabezpečenie leteckých prepravných služieb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
60 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
35 789,00
Zaplatené:
59.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60400000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
76.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky (rámcovej dohody) je zabezpečovanie leteniek a komplexných služieb spojených s nadobúdaním leteniek na účely schválených riadnych zahraničných pracovných ciest v súvislosti s plnením úloh objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Trieda:, Hodnota / charakteristika: Ekonomická (2. trieda); Technické vlastnosti: Počet prestupov:, Hodnota / charakteristika: 0 (priame lety), resp. max 2 prestupy so súhlasom objednávateľa; Technické vlastnosti: Batožina:, Hodnota / charakteristika: V cene letenky 1 príručná palubná batožina a 1 podpalubná batožina; Technické vlastnosti: Typ letenky:, Hodnota / charakteristika: Spiatočná; Technické vlastnosti: Formát letenky:, Hodnota / charakteristika: Elektronický

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Ľubľana a späť (máj 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 1, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Brusel a späť (máj 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 1, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Brusel a späť (jún 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Talin a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Singapur a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 9, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Nakhon Pathom/Bankok a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Rio De Janeiro a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Yogyakarta a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 7, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Warwick/Birmigham a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 7, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Teherán a späť (júl 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 7, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Vilnius a späť (august 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bratislava/Viedeň - Hameln/Hanover a späť (august 2017), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 13, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o. 7 35 789,00 0% EUR 24. Máj 2017 138639

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×