Obstarávanie

Konferenčná stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 388,89
Zaplatené:
51.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
100.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička Lea alebo ekvivalent (stohovateľná), Hodnota / charakteristika: mohutná konštrukcia s lakovaním champagne, kvalitný molitan, odolná látka. Nosnosť 150 kg +; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hĺbka: 52 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška: 92 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: masívny rám - 25 mm, vnútorná hrúbka 1,2 mm ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farebný variant konštrukcie: champagne - strieborno-zlatá metalická farba; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Látka: gramáž - 190g/m2, odolnosť - 25000x, farba - bordová; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Sedák: hrúbka - 5cm, molitan -50g/m3, 2 výduchy; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: operadlo s otvorom na uchopenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stohovanie do 12ks; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: na nožičkách ochranné plastové doplnky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička LEA PREMIUM alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 6 1 666,67 20% EUR 16. Máj 2017 137818

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×