Obstarávanie

Spotrebný materiál do laboratória


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 575,20
Konečná suma(Bez DPH):
1 312,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Vrchnák pre sklenené flaše so solventom , závitom, hadičkou a fritou, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: PEEK tubing 1/16´´ OD; 0,005´´ ID; červené označenie, pre HPLC, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: PEEK tubing 1/16´´ OD; 0,007´´ ID; žlté označenie, pre HPLC , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Upchurch PEEK Fingertight fitting 10-32 zavit (jeden kus), 10ks v baleni, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Abrazívny papier, 4000 Grit , Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Utierky nepustajuce vlakna na cistenie v chromatografii 15ks v baleni, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1 vrstvove biele vysokokvalitne utierky zo 100% cistych vlakien, urcene na cistenie jemneho skla, ploch, pristrojov,antistaticke. Vhodne pre pouzitie v cistych priestoroch podla ISO 4. dlzka 213mm, sirka 114mm. Balenie 30 kartonov po 280 utierok., Jednotka: karton, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: membranovy filter z polyamidu, typ 250, velkost porov 0,2um, priemer 47mm.100 kusov v baleni, autoklavovatelne, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Prazdne SPE skumavky bez frity, objem 12ml, balenie po 20 kusoch, material polypropylen, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: polyetylenove frity vhodne pre 12 ml SPE skúmavky, velkost porov 20um, 40ks v baleni, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: mikrocentrifugacne skumavky 1,5ml z ultra cisteho polypropylenu, so stupnicou,autoklavovatelne, mrazuvzdorne -40°C,s plochymi vrchnakmi, lahko otvaratelne. Centrifugovatelnedo RCF 40000xg. . Bez Dnáz a Rnáz a endotoxinov farba transparentna. Nutne dodat certifikat konformity podla USP na obsah tazkych kovov pod 1ppm. max 1 pg ludskej DNA, balene po 500 ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: mikrocentrifugacne skumavky 1,7ml z ultra cisteho polypropylenu, so stupnicou,autoklavovatelne, mrazuvzdorne -40°C,s plochymi vrchnakmi, lahko otvaratelne. Centrifugovatelnedo RCF 14000xg. Vhodne pre vortexovanie zmesi fenol/chloroform. Bez Dnáz a Rnáz a endotoxinov farba transparentna. Nutne dodat certifikat konformity podla USP na obsah tazkych kovov pod 1ppm. max 1 pg ludskej DNA, balene po 500ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: cistiaca cartridge určená pre zariadenie na úpravu vody Direct Q3, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 575,20 20% EUR 12. Máj 2017 137739

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×