Obstarávanie

Spotrebný materiál do laboratória


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 599,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 332,50
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Chlórnan sodný (14% Cl₂) vo vodnom roztoku, TECHNICAL, výsledok špecifikačného testu min 12,3%, balenie 5 l, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 bal.; Technické vlastnosti: Vrecká určené na autoklávovanie, s nápisom Biohazard, PP, s možnosťou použitia do 145ºC, veľkosť 610×420 mm, hrúbka x 40 mikrometrov, kapacita 14 l, v balení 200 ks, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3 bal.; Technické vlastnosti: Vrecká určené na autoklávovanie, s nápisom Biohazard, PP, s možnosťou použitia do 145ºC, veľkosť 780×600 mm, hrúbka x 40 mikrometrov, kapacita 32 l, v balení 200 ks, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3 bal.; Technické vlastnosti: Sterilné injekčné striekačky na jednorázové použitie, objem 50 ml. Sterilizované etylénoxidom,s umiestnením výstupnej špičky v strede, s ukončením Luer lock, trojdielna – valček, piest, stopper, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5 bal.; Technické vlastnosti: Sterilné injekčné striekačky na jednorázové použitie, HSW NORM-JECT, s luer lock, objem 50 ml, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3 bal.; Technické vlastnosti: Sterilné injekčné striekačky na jednorázové použitie,dvojdielne, objem 10 ml, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5 bal.; Technické vlastnosti: Sterilné injekčné striekačky na jednorázové použitie,dvojdielne, objem 20 ml, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5 bal.; Technické vlastnosti: Sterilné injekčné striekačky na jednorázové použitie,dvojdielne, objem 20 ml, luer lock, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5 bal.; Technické vlastnosti: Plastové vedro, biele, objem 10 l, Jednotka: 1 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 ks; Technické vlastnosti: Plastová tácka, s rozmermi 408×299×81 mm, Jednotka: 1 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 ks; Technické vlastnosti: Rezervoár na reagencie, objem 60 ml, určený pre multikanálové pipety, balenie 200ks, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 bal.; Technické vlastnosti: Plastový skladovací box, objem 14 l, rozmery 390x290x185 mm, v balení 5 kusov, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 bal.; Technické vlastnosti: Plastový skladovací box, objem 6l rozmery 290x195x185 mm, v balení 5 kusov, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 bal.; Technické vlastnosti: Plastové návleky na topánky do laboratória, Jednotka: 1 bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 bal.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 599,00 20% EUR 7. Marec 2019 249090

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×