Obstarávanie

Dodávka a montáž elektronickej nivelácie a rozšírovacích nadstavcov pracovnej listy pásového finišera BOMAG BF 300 C-2


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
18 920,00
Konečná suma(Bez DPH):
15 766,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
43315000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Elektronická nivelácia - nová, Hodnota / charakteristika: kompatibilita na BOMAG BF 300C, obsahuje: spojovacie káble a kufrík na uskladnenie a prenos komponentov nivelácie; Technické vlastnosti: 1.1. Nastavenie bezdotykového snímania z prídlažby alebo z lanka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 1.2. Použitie nivelácie pre systém ovládania ventilov NPM, PNM a aj proporcionálne, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 1.3. Nastavenie parametra citlivosti, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2. Rozširovacie nadstavce pracovnej lišty finišera BOMAG BF 300 C-2 (označenie lišty S 340 - 2 ETV) - nové, výbava, Hodnota / charakteristika: elektrický ohrev, ubíjadlá (tamprami), vibrátory, rozšírenie závitoviek a vodiacich tunelov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Elekronická nivelácia - nová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.1. Digitálny ovládač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 1.2. Ultrazvukový výškový senzor, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 1.3. Snímač priečnej nivelácie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.4. Držiak nivelácie - výškový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 1.5. Držiak nivelácie - priečny, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Rozširovacie nadstavce pracovnej lišty finišera BOMAG BF 300 C-2 (označenie lišty S 340 - 2 ETV) - nové, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.1. Celková max. pracovná šírka lišty s nadstavcami , Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,4; Technické vlastnosti: 2.2 Šírka nadstavcov, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 x 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NORWIT SLOVAKIA, spol. s r. o. 1 18 920,00 20% EUR 7. Apríl 2017 135337

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×