Obstarávanie

Vysokotlakový čistič s ohrevom, mobilný na kolieskach


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 089,99
Zaplatené:
85.83%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42924740-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vysokotlakové umývacie zariadenie na umývanie vozidiel, strojov a zariadení.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Tryska s tromi možnosťami prestavenia , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Servo Control, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vysokotlaková hadica, Hodnota / charakteristika: minimálne 10 m; Technické vlastnosti: Nadstavec s držiakom trysky, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: Vypínanie tlaku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Nádrž na čistiaci prostriedok, Hodnota / charakteristika: minimálne 1 ks; Technické vlastnosti: Ochrana proti chodu na sucho, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Elektrický kábel , Hodnota / charakteristika: minimálne 10m

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prietok, Jednotka: l/h, Minimum: 500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: kW, Minimum: 7,5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Max. teplota výstupnej vody, Jednotka: ° C, Minimum: 80, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pracovný tlak, Jednotka: MPa, Minimum: 3, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Druh prúdu, Jednotka: fáza/ V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3/380

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ELEINŠTALA, s.r.o. 3 3 089,99 0% EUR 30. Marec 2017 134629

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×