Obstarávanie

Kancelárska stolička s priedušným operadlom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
130,00
Konečná suma(Bez DPH):
63,88
Zaplatené:
49.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo s poťahom čiernej farby, kombinovaná s čiernou sieťovinou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: podrúčky plastové + chróm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: priedušný materiál na operadle+ bedrová opierka ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vysoké operadlo; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: synchromechanizmus ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: čierna ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť 120 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: oceľová chrómová báza s 5 kolieskami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľné s plynovým piestom; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: otočná plocha sedadla

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička s priedušným operadlom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 7 76,66 20% EUR 9. Marec 2017 132982

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×