Obstarávanie

Chladnička Whirpool ARC 103AP alebo kompatibilný ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
150,00
Konečná suma(Bez DPH):
124,15
Zaplatené:
82.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711123-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chladnička Whirpool ARC 103AP bez mrazničky na uchovávanie potravín

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: využiteľný objem, Hodnota / charakteristika: 128 L; Technické vlastnosti: farba , Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: rozmer, Hodnota / charakteristika: 850x550x580 mm; Technické vlastnosti: rukoväť dverí, Hodnota / charakteristika: zapustená; Technické vlastnosti: poličky sklenené, Hodnota / charakteristika: 3 ks; Technické vlastnosti: priečinky vo dverách, Hodnota / charakteristika: 3 ks; Technické vlastnosti: zásuvky na ovocie a zeleninu, Hodnota / charakteristika: 2 ks; Technické vlastnosti: rozmrazovanie, Hodnota / charakteristika: automatické; Technické vlastnosti: spotreba energie , Hodnota / charakteristika: max. 115kWh/rok; Technické vlastnosti: zmena otvárania dverí, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: energetická trieda , Hodnota / charakteristika: min. A+

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ivan Hoferica - LIMAR 4 148,99 20% EUR 2. Marec 2017 132418

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×