Obstarávanie

Kartotéky na spisy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Pôdohospodárska platobná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
456,94
Zaplatené:
25.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39132200-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kartotéka A4 štvorzásuvková

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rozmery: 1320 - 1321 (v) x 415 - 460 (š) x 622 - 640 (h) mm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Farba: sivá, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Centrálne uzamykanie všetkých zásuviek naraz kvalitným zámkom s minimálne 2ks kľúčov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 100% výsuv zásuviek, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Pojazd zásuviek veľmi ľahký a tichý, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Systém blokácie zásuviek zamedzujúci súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz, aby nedošlo k možnému preváženiu kartotéky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nosnosť zásuvky minimálne 40-50kg, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kartotéková skriňa kovová A4 - 4 zásuvky s plným dnom, jednoradová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 3 548,33 20% EUR 20. Február 2017 131628

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×