Obstarávanie

Dodanie a pokládka podlahových krytín


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Základná škola
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
22 794,00
Konečná suma(Bez DPH):
13 040,83
Zaplatené:
57.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
m2
Množstvo:
934.8
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie a pokládka podlahových krytín (PVC) vrátane nivelizačného poteru - 12 tried a 3 chodby.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Dodanie a pokládka PVC krytiny vrátane nivelizačného poteru :, Hodnota / charakteristika: podlahová plocha = 934,8 m2; Technické vlastnosti: -PVC podlahová krytina Fatra extra alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: hrúbka 2 mm, stupeň záťaže (tr.34,43) ; Technické vlastnosti: - PVC sokel 3/3 cm - farebne kompatibilný k ponúknutej PVC krytine, Hodnota / charakteristika: 510 bm; Technické vlastnosti: - Objednávateľ od dodávateľa pri položke č. 1 vyžaduje:, Hodnota / charakteristika: demontáž pôvodného PVC ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vyspravenie s Thomsit RS88 ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vyrovnanie povrchu nivelizačným poterom, hr. 3 mm, vrátane penetrácie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: brúsenie a vysávanie povrchu požadovanej plochy ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: lepenie PVC-vrátane dodania lepidla, zvarovania a frézovania požadovanej plochy ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: lepenie PVC sokla vrátane dodania lepidla ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: manipulácia, doprava a odvoz odpadu

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 12 15 649,00 20% EUR 31. Január 2017 130245

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×