Obstarávanie

Propán - bután a propán v nádobách


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
11 195,00
Zaplatené:
99.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
09122000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
980.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Propán -bután v 10kg fľašiach; Propán v 11kg fľašiach; Propán v 33kg fľašiach; Dodanie na základe telefonického alebo mailového objednania s dodacím listom; Dodacia doba čiastkového plnenia do 5 pracovných dní od nahlásenia objednávky

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Hmotnosť obalu PB, Hodnota / charakteristika: 10kg; Technické vlastnosti: Hmotnosť obalu P, Hodnota / charakteristika: 11kg/33kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Propán - propán (10kg), Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 540, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Propán (11kg), Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 435, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Propán (33kg), Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 5, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FLAGA spol. s r.o. 2 11 195,00 0% EUR 20. December 2016 128461

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×