Obstarávanie

Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 833,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31518000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
17.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie oranžových výstražných svetelných LED rámp pre montáž na strechu kabíny (ložnej plochy) vozidla

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Osvetlenie vysoko svietiace LED oranžové, Hodnota / charakteristika: 24 ks v každej rampe; Technické vlastnosti: výkon 1 LED diódy, Hodnota / charakteristika: min. 1W; Technické vlastnosti: napíjacie napätie, Hodnota / charakteristika: 10-30 V; Technické vlastnosti: rozmery rampy 1200mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 1200 mm x 250-300 mm x max. 85 mm; Technické vlastnosti: rozmery rampy 900mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 900 mm x 250-300 mm x max. 85 mm; Technické vlastnosti: váha , Hodnota / charakteristika: max. 9kg; Technické vlastnosti: oranžové kryty drážkované a oranžové LED, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: uchytenie rampy nastaviteľné pomocou dodaných držiakov, spojovacích a tesniacich prvkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: garantovaný prevádzkový rozsah funkčnosti výrobku , Hodnota / charakteristika: od -30°C do +50°C; Technické vlastnosti: odrazové zrkadlo pre znásobenie svetelného efektu LED diód v rampe, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: rampy dodané s napájacím káblom s dĺžkou , Hodnota / charakteristika: min. 2 m; Technické vlastnosti: LED bielo podsvietený nápis "NDS" otočený smerom dopredu, umiestnený v strednej časti rampy s transparetným krytom, zozadu oranžový kryt drážkovaný , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: LED rampa opatrená výrobným štítkom s udaním výrobcu, výrobného čísla, čísla homologizácie a certifikácie, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla - dĺžka 1200 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14; Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla - dĺžka 900 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TVRDEX, s.r.o. 1 9 400,00 20% EUR 5. December 2016 126784

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×