Obstarávanie

Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 833,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31518000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
17.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie oranžových výstražných svetelných LED rámp pre montáž na strechu kabíny (ložnej plochy) vozidla

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Osvetlenie vysoko svietiace LED oranžové, Hodnota / charakteristika: 24 ks v každej rampe; Technické vlastnosti: výkon 1 LED diódy, Hodnota / charakteristika: min. 1W; Technické vlastnosti: napíjacie napätie, Hodnota / charakteristika: 10-30 V; Technické vlastnosti: rozmery rampy 1200mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 1200 mm x 250-300 mm x max. 85 mm; Technické vlastnosti: rozmery rampy 900mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 900 mm x 250-300 mm x max. 85 mm; Technické vlastnosti: váha , Hodnota / charakteristika: max. 9kg; Technické vlastnosti: oranžové kryty drážkované a oranžové LED, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: uchytenie rampy nastaviteľné pomocou dodaných držiakov, spojovacích a tesniacich prvkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: garantovaný prevádzkový rozsah funkčnosti výrobku , Hodnota / charakteristika: od -30°C do +50°C; Technické vlastnosti: odrazové zrkadlo pre znásobenie svetelného efektu LED diód v rampe, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: rampy dodané s napájacím káblom s dĺžkou , Hodnota / charakteristika: min. 2 m; Technické vlastnosti: LED bielo podsvietený nápis "NDS" otočený smerom dopredu, umiestnený v strednej časti rampy s transparetným krytom, zozadu oranžový kryt drážkovaný , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: LED rampa opatrená výrobným štítkom s udaním výrobcu, výrobného čísla, čísla homologizácie a certifikácie, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla - dĺžka 1200 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14; Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla - dĺžka 900 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TVRDEX, s.r.o. 1 9 400,00 20% EUR 5. December 2016 126784

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×