Obstarávanie

Systém na digitálnu kapilaroskopiu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
680,00
Konečná suma(Bez DPH):
416,66
Zaplatené:
61.27%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33120000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Systém na digitálnu kapilaroskopiu.; 2. Kapilaroskop - medicínsky mikroskop na použitie v humánnej medicíne určený na hodnotenie mikrocirkulácie – zobrazenie kapilár nechtových lôžok. Požadované zväčšenie minimálne 500x. Požadujeme zariadenie vybavené polarizačnou antireflexnou funkciou a infračerveným filtrom;; Rozlíšenie mikroskopu minimálne 1,3 MPx, funkcia kalibrácie a merania pozorovaných útvarov, automatické odčítanie zväčšenia, ukladanie farebných snímok a viedozáznamov, max. rýchlosť snímok je minimálne 30 fps. LED osvetlenie s možnosťou vypnutia. Pripojenie k počítaču pomocou USB rozhrania, podpora štandardných formátov snímok (minimálne JPG, TIF) a videozáznamov (minimálne WMV). Zariadenie certifikované v súlade s európskou smernicou o zdravotníckych zariadeniach.; 3. Súčasťou dodávky je softvér na hodnotenie snímok a videozáznamov, príručka, puzdro na prenášanie a príslušenstvo potrebné ku kalibrácii.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kapilaroskop, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Zväčšenie mikroskopu, Jednotka: x, Minimum: 500x, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozlíšenie mikroskopu, Jednotka: megapixel, Minimum: 1,3, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maximálna rýchlosť snímok, Jednotka: fps, Minimum: 30, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Infračervený filter, Jednotka: nm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 650; Technické vlastnosti: Hmotnosť kapilaroskopu, Jednotka: gramy, Minimum: 195, Maximum: 200, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 500,00 20% EUR 22. Január 2019 248016

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×