Obstarávanie

Inkubátor s nútenou cirkuláciou vzduchu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 680,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 164,16
Zaplatené:
69.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33152000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Inkubátor s nútenou cirkuláciou vzduchu na inkubáciu a uchovávanie vzoriek.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: skrinka, Hodnota / charakteristika: plechová s nástrekom práškovou farbou (biela); Technické vlastnosti: dvere, Hodnota / charakteristika: plné; Technické vlastnosti: interiér, Hodnota / charakteristika: nerezový; Technické vlastnosti: riadenie teploty, Hodnota / charakteristika: mikroprocesorom; Technické vlastnosti: cirkulácia vzduchu, Hodnota / charakteristika: nútená; Technické vlastnosti: display, Hodnota / charakteristika: dotykový; Technické vlastnosti: dotykové tlačítka, Hodnota / charakteristika: podsvietené; Technické vlastnosti: police, Hodnota / charakteristika: z nerezového dôtu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Inkubátor s nútenou cirkuláciou vzduchu , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: objem inkubátora, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 56; Technické vlastnosti: police , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: výška inkubátora, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 39,5; Technické vlastnosti: šírka inkubátora, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 39,5; Technické vlastnosti: hĺbka inkubátora, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36; Technické vlastnosti: nastaviteľný rozsah teplôt , Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: 100, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 1 397,00 20% EUR 15. November 2016 124123

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×