Obstarávanie

Vŕtacie a sekacie kladivo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 408,33
Konečná suma(Bez DPH):
1 055,00
Zaplatené:
74.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
43132300-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vŕtacie a sekacie kladivo – požadované parametre: upínanie nástroja SDS – Plus; príkon 800 W; prevádzkové napätie 230V; voľnobežné otáčky minimálne v rozsahu 0 - 1 200 min; chod pravý a ľavý; počet úderov naprázdno 0 - 4600 min; max. vŕtací priemer oceľ/betón/drevo 13/26/30 mm; regulácia otáčok plynulá; sila príklepu minimálne 2.3 J; hmotnosť 2.9 - 3.1 kg; antivibračný systém áno; bezpečnostná spojka áno; rukoväť nástroja ergonomická; funkcie kladiva Vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie; Požadované množstvo: 4 ks; Vŕtacie a sekacie kladivo - požadované parametre: upínanie nástroja SDS - Max; príkon minimálne 1 500 W; prevádzkové napätie 230 V; voľnobežné otáčky min-1 150 - 310; chod pravý a ľavý; počet úderov naprázdno min-1 minimálne 1 100; max. vŕtací Ø v mm Ø 50 - 52; regulácia otáčok plynulá; Sila príklepu minimálne 16 J; hmotnosť - kg 8,4 - 11,9; antivibračný systém AVT; bezpečnostná spojka áno; funkcie kladiva Vŕtanie s príklepom, sekanie; Požadované množstvo: 1 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Ján Buchanec BB TRADE 4 1 266,00 20% EUR 9. November 2016 123288

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×