Obstarávanie

miRNA


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 890,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 890,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

mirVana miRNA isolation kit, with phenol, 1 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent; - kit určný na izoláciu malých RNA z krvi, tkaniva, plazmy - finálny produkt: total RNA, miRNA, siRNA, snRNA, snoRNA - izolačná techológia: organická extrakcia, kolónková technológia (Glass Fiber Filter) - 1 bal.=40 izolácii; miRNeasy Serum/Plasma kit, 1 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent; - kit určený na izoláciu miRNA z malých vstupných objemov ľudskej plazmy a séra - kompatibilný s prístrojom QIAcube - obsahuje internú kontrolu - 1 bal.=50 izolácii ; TaqMan Advanced miRNA assay, 5 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent;- umožňujú vysoko senzitívnu a špecifickú kvantifikáciu miRNA z ľudského séra, plazmy a tkanív - kompatibilné so 7500 Fast Real Time PCR systémom od Applied Biosystems - 1 bal.=250rxn.; TaqMan Advanced miRNA cDNA Synthesis Kit, 3 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent;- kit určený na prepis miRNA do cDNA - 1 bal.=50rxn.; MicroAmp Fast Optical 96-Well Reaction Plate, 0,1ml, 1 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent;- kompatibilné so 7500 Fast Real Time PCR systémom od Applied Biosystems - 1 bal.=10ks; MicroAmp Fast Reaction Tubes (8 Tubes/Strip), 0,1ml, 1 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent;- kompatibilné so 7500 Fast Real Time PCR systémom od Applied Biosystems - 1 bal.=125ks; . MicroAmp Optical 8-Cap Strips, 1 bal., resp. plnohodnotný ekvivalent;- určené k MicroAmp Fast Reaction Tubes - kompatibilné so 7500 Fast Real Time PCR systémom od Applied Biosystems - 1 bal.=300ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 2 890,00 0% EUR 9. November 2016 123281

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×