Obstarávanie

Digitálny vlhkomer


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
184,00
Konečná suma(Bez DPH):
127,75
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38932000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

meranie vlhkosti dreva a stavebných materiálov; Digitálny zapichovací (hrotový) vlhkomer pre meranie vlhkosti dreva astavebných materiálov napr. zariadenie Greisinger GMH3810 alebo ekvivalent, + 30 ks náhradných meracích hrotov.; Merací princíp: odporové meranie vlhkosti podľa CSN EN 13183-2:2002; Rozsah: 4,0 až 100,0 % hmotnostných; Presnosť: 0,2 % hmotnostných; Napájanie z batérie; Zosilnená stena s integrovanými čidlami, možnost vykonávať mnoho typovmerania bez ďalšieho príslušenstva.; Rozmery: max 145x75x30 mm; Hmotnosť do 200 g.; Možnosť jednoduchého rozšírenia v budúcnosti o špeciálny merací kábel arad doplnkových elektród na meranie vo väčších hĺbkach (tieto však nie sú predmetom obstarania); Povolená teplota prostredia 18 st.C až 30 st.C; Prvotné úradné overenie požadované

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GEOTEAM, spol. s r.o. 3 153,30 20% EUR 2. November 2016 122541

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×