Obstarávanie

Výmena okien a balkónových dverí


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých Sučany
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
28 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
15 555,33
Zaplatené:
55.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45421132-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balík
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena okien a balkónových dverí na II., III., IV. a V. nadzemnom podlaží; Stavebné práce, ktorými sa realizuje výmena za účelom zníženia spotreby energií a zvýšenia bezpečnosti pri prevádzke.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Výkaz výmer v prílohách, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: hliníkový systém Ponzio, alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: 4 komplety; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: izolačné 3-sklo, teplý rámik, bielej farby; Technické vlastnosti: Vnútorný parapet okien z dlažby:, Hodnota / charakteristika: keramická dlažba s okapovým nosom vhodná do interiéru aj exteriéru, nasiakavosť E<3%, okapnička do š. 220 mm, hrúbka min. 8 mm; Technické vlastnosti: Vonkajší parapet okien z dlažby:, Hodnota / charakteristika: keramická dlažba s okapovým nosom vhodná najmä do exteriéru, nasiakavosť E<3%, okapnička do š. 150 mm, hrúbka min. 8 mm; Technické vlastnosti: Dlažba:, Hodnota / charakteristika: odtieň a typ bude určený dodávateľovi po predložení aspoň 3 variácií

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRIMA INVEST, spol. s r.o. 8 18 666,40 20% EUR 14. Október 2016 120386

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×