Obstarávanie

LED Monitor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
729,99
Konečná suma(Bez DPH):
506,93
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33195100-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

LED Monitor "23

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technické požiadavky kvality na tovar sú minimálne:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Podsvietenie:, Hodnota / charakteristika: LED; Technické vlastnosti: Maximálne rozlíšenie:, Hodnota / charakteristika: 1920x1080; Technické vlastnosti: Doba odozvy:, Hodnota / charakteristika: 5 ms; Technické vlastnosti: Jas:, Hodnota / charakteristika: 200 cd/m2; Technické vlastnosti: Grafické vstupy:, Hodnota / charakteristika: HDMI, D-SUB (VGA); Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Povrch displeja:, Hodnota / charakteristika: matný; Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: VGA kábel, napájací kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: LED monitor ACER S230 HLBbii alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: Uhlopriečka displeja , Jednotka: palec, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 23

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 1 608,32 20% EUR 30. September 2016 119067

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×