Obstarávanie

Proteinase K, kit na izoláciu genomickej DNA


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 487,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24965000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

izolácia DNA

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Proteináza K - lyofilizovaný prášok, dodávaná s pufrom na rozpustenie na koncentráciu 20 mg/ml, po rozpustení stabilná min. 6 mesiacov pri teplote -20 °C, čistota vhodná pre izoláciu nukleových kyselín, Machery Nagel 740506 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: kit na izoláciu genomickej DNA na báze silikónovej membrány, vhodné pre izoláciu DNA z tkanív, buniek, kariet pre uskladnenie krvných vzoriek, forenzných vzoriek, FFPE vzoriek, čistota DNA A260/A280 1,7-1,9, kapacita kolónky 60 µg, materiál v jednom balení pre izoláciu min. 250 vzoriek s 250 kolónkami (membránami), Machery Nagel NucleoSpin Tissue 740952.250 alebo ekvivalent, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 0,00 0% EUR 27. September 2016 118663

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×