Obstarávanie

Reagent pre molekulárnu biológiu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav biochémie a genetiky živočíchov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
240,00
Konečná suma(Bez DPH):
198,34
Zaplatené:
82.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24965000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
tablety
Množstvo:
30.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Hodnota / charakteristika: minimálne 30 tabliet, 1 tableta rozpustná v maximálnom objeme 10 ml, tablety sú balené samostatne,; Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Hodnota / charakteristika: obsahuje inhibítory serínových, cysteínových a aspartátových proteáz; Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Hodnota / charakteristika: vysoká účinnosť v bakteriálnych a kvasinkových lyzátoch, bez obsahu EDTA; Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Hodnota / charakteristika: vhodné na použitie pri izolácii His-značených proteínov ; Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Hodnota / charakteristika: pomocou afinitnej chromatografie na niklovej kolóne (Immobilized Metal Ion Affinity Chromatography)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Koktail inhibítorov proteáz, tabletová forma, Jednotka: tabliet, Minimum: 30, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 218,18 10% EUR 22. August 2016 116396

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×