Obstarávanie

Kúpa a pokládka kobercov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 116,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 540,97
Zaplatené:
57.89%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kúpa a pokládka kobercov do zasadacích miestností. Účelom predmetu zákazky je zlepšenie funkčnosti a estetiky miestností.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Koberec typ 1: , Hodnota / charakteristika: Špecifikácie:; Technické vlastnosti: Konštrukcia vlasu:, Hodnota / charakteristika: strihaný; Technické vlastnosti: Typ vlákna:, Hodnota / charakteristika: 100% polyamid; Technické vlastnosti: Váha vlasu:, Hodnota / charakteristika: 630-750g/m2; Technické vlastnosti: Celková výška:, Hodnota / charakteristika: 6-7mm; Technické vlastnosti: Trieda záťaže:, Hodnota / charakteristika: 32; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: bordová; Technické vlastnosti: Koberec typ 2:, Hodnota / charakteristika: Špecifikácie:; Technické vlastnosti: Konštrukcia vlasu:, Hodnota / charakteristika: strihaný; Technické vlastnosti: Typ vlákna:, Hodnota / charakteristika: 100% polyamid; Technické vlastnosti: Váha vlasu:, Hodnota / charakteristika: 900 g/m2; Technické vlastnosti: Celková výška:, Hodnota / charakteristika: 6-7mm; Technické vlastnosti: Trieda záťaže:, Hodnota / charakteristika: 32; Technické vlastnosti: Počet vpichov:, Hodnota / charakteristika: 170 000/m2; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: modrá so zlatým vzorom ľalie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Koberec typ 1: 5 x 8 m v celku, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Koberec typ 1: 5 x 7 m v celku, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Koberec typ 2: rozmer miestnosti: 9,1 x 19,2m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 4 4 249,17 20% EUR 2. August 2016 115061

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×