Obstarávanie

Maliarske práce


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 487,50
Zaplatené:
64.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45442100-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

realizácia interiérových malieb stien, stropov, lokálnych vysprávok stien a stropov, maľby dverných zárubní a radiátorov, vrátane dodania materiálu (farby, sadra,..); mechanické čistenie stien a stropov a drobné stavebné úpravy (odstránenie starej, resp. olupujúcej sa omietky, vyspravenie dier sadrou, resp. stierkou), penetrácia podkladu; predmetom zákazky je aj zakrytie podláh, zakrytie okien, vyčistenie priestorov po maľovaní; niektoré miesta maľovaných úsekov sú vo väčšej výške (do 7 metrov)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: farebnosť náteru, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: vlastnosť farby, Hodnota / charakteristika: hygienická, netoxická a neotierateľná na dotyk

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: odstránenie starej maľby zo stien a stropov, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 1000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: lokálne vysprávky a drobné opravy povrchov, sádrovanie, Jednotka: hodina/osoba, Minimum: , Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dvojnásobné maľovanie stien a stropov bielou farbou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 3500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: penetrácia povrchov, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: protiplesňový náter, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: maľovanie syntetickou farbou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: stierkovanie a brúsenie povrchov, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: maľovanie olejovou farbou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: náter železných poklopov antikoróznou farbou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: náter rebrového radiátora, Jednotka: počet rebier, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 263; Technické vlastnosti: odťahovanie nábytku, Jednotka: hodina/osoba, Minimum: , Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: zakrývanie plôch (podlaha, nábytok), Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 1500, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ademma s.r.o. 7 5 385,00 20% EUR 2. Jún 2016 110622

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×