Obstarávanie

Dodanie propagačných predmetov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Krajská organizácia cestovného ruchu Košický kraj
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 856,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22462000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Balóny s potlačou, Formát B085 – rada Pastel, Potlač 2 farby/1 strana,potlač do veľkosti A5, Farebnosť balónov modrá, oranžová, červená a biela, Farebnosť potlače: 2 farby biely podklad, čierna potlač. Pri bielom prevedení modrý podklad, biela potlač. Množstvo balónov 500 ks Množstvo paličiek 500 ks. , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Odznaky s potlačou, Kovové s pripínacím špendlíkom, Formát 37 mm, Farebnosť grafiky / Cmyk, , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Detské klobúky s potlačou, Farba klobúka: Biela, Farebnosť potlače: 2 farby, modrý podklad, biela potlač, potlač do veľkosti A6 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Polokošele s krátkym rukávom bielej farby,veľkosť S, 100% bavlna, Logo: farebné, umiestnenie: na hrudi a na chrbát pod krk, Veľkosť grafiky 2xA6, technológia: vyšívanie , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Polokošele s krátkym rukávom bielej farby,veľkosť M, 100% bavlna, Logo: farebné, umiestnenie: na hrudi a na chrbát pod krk, Veľkosť grafiky 2xA6, technológia: vyšívanie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Polokošele s krátkym rukávom bielej farby,veľkosť L, 100% bavlna, Logo: farebné, umiestnenie: na hrudi a na chrbát pod krk, Veľkosť grafiky 2xA6, technológia: vyšívanie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Polokošele s krátkym rukávom bielej farby,veľkosť XL, 100% bavlna, Logo: farebné, umiestnenie: na hrudi a na chrbát pod krk, Veľkosť grafiky 2xA6, technológia: vyšívanie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Polokošele s krátkym rukávom bielej farby,veľkosť XXL, 100% bavlna, Logo: farebné, umiestnenie: na hrudi a na chrbát pod krk, Veľkosť grafiky 2xA6, technológia: vyšívanie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×