Obstarávanie

Zabezpečenie prepravy osôb autobusom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ekonomická univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
550,00
Konečná suma(Bez DPH):
331,66
Zaplatené:
60.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

preprava účastníkov konferencie autobusom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pristavenie autobusu (presná adresa pristavenia bude oznámená po zazmluvnení zákazky), Hodnota / charakteristika: 27.05.2016 o 18:50 hod, Bratislava ; Technické vlastnosti: Začiatok cesty- pristavenie autobusov , Hodnota / charakteristika: 27.05.2016 o 18:50 hod.; Technické vlastnosti: odchod prvého autobusu , Hodnota / charakteristika: 27.05.2016 19.00 h.; Technické vlastnosti: odchod zvyšných 3 autobusov postupne v 5 minútových intervaloch, Hodnota / charakteristika: 27.05.2016; Technické vlastnosti: Koniec cesty- Bratislava požaduje sa len odvoz na miesto určenia, po vystúpení prepravovaných osôb, autobusy odídu bez čakania, Hodnota / charakteristika: 27.05.2016 ; Technické vlastnosti: Trasa bude oznámená po zazmluvnení zákazky, Hodnota / charakteristika: Bratislava

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Preprava osôb autobusom - autobus, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Dojazd, Jednotka: km, Minimum: , Maximum: 12,00, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRANSPORT a.s. 2 398,00 20% EUR 12. Máj 2016 108827

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×