Obstarávanie

Plachty, posteľné plachty, posteľné napínacie plachty


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica Poprad a. s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 658,33
Zaplatené:
83.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39512100-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plachty určené pre zdravotnícke zariadenia, dodržiavanie HER, ochrana matraca resp. postele pred znečistením.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Plachty určené pre zdravotnícke zariadenia,, Hodnota / charakteristika: rozmer:150x250 cm, po dĺžke s vytkaným jednofarebným názvom.; Technické vlastnosti: Plachty z materiálu s interným označením CLINICHI,, Hodnota / charakteristika: 180 g/m2 +-5%, 100% bavlna, plátnová väzba.; Technické vlastnosti: Materiál v bielej farbe s vysokou pevnosťou 500 newtonov a garanciou dlhej životnosti, minimálna pevnosť v ťahu: o/ú 1400/300 N, Hodnota / charakteristika: Tkanina stálofarebná a chlóroodolná, vhodná na denné pranie, odolná voči vyváraniu - 95°C.; Technické vlastnosti: 2. Plachty napínacie biele so žltou páskou., Hodnota / charakteristika: Materiál: krytá jerseyová pletenina 160 g/m2, 80% dlhovláknová bavlna, superčesaná + 20% PES.; Technické vlastnosti: Motýlikový strih, Hodnota / charakteristika: Rozmer: 100x200 cm; Technické vlastnosti: Lícna strana 100% bavlna, rubová strana polyester, odolná voči vyváraniu a chlórovaniu., Hodnota / charakteristika: Odolná pri sušení v bubnovej sušičke, sterilizovateľná parou, priedušná. Odolná voči vyváraniu - 95°C.; Technické vlastnosti: Nie je potrebné žehlenie, Hodnota / charakteristika: vhodná pre polohovacie lôžka, vhodná do nemocníc, vhodná na denné pranie.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Plachta posteľná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 900; Technické vlastnosti: 2. Plachta posteľná napínacia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. 1 7 990,00 20% EUR 5. Máj 2016 108283

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×