Obstarávanie

Montáž plastových okien


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
13 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 250,00
Zaplatené:
53.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45421100-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks.
Množstvo:
118.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Demontáž starých okien a montáž nových plastových okien vrátane ďalších potrebných sprievodných prác na zabezpečenie údržby budovy fakulty.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Plastový profil, Hodnota / charakteristika: ST 76; Technické vlastnosti: farba , Hodnota / charakteristika: 2x biela; Technické vlastnosti: Počet komôr , Hodnota / charakteristika: 5; Technické vlastnosti: Počet tesnenia, Hodnota / charakteristika: 2; Technické vlastnosti: Sklo , Hodnota / charakteristika: 3-sklo; Technické vlastnosti: stavebná hĺbka , Hodnota / charakteristika: 76 mm; Technické vlastnosti: Parapety vonkajšie, Hodnota / charakteristika: do š. 260/1 mm, hliník s osadením; Technické vlastnosti: Parapety vnútorné, Hodnota / charakteristika: do š. 250 mm, plast s osadením; Technické vlastnosti: Prestup tepla okien Uw , Hodnota / charakteristika: 1.07 W/m2K; Technické vlastnosti: Žalúzie , Hodnota / charakteristika: interiér, celotien, retiazka, s osadením; Technické vlastnosti: Siete proti hmyzu, Hodnota / charakteristika: pevné, extrudovaný profil, s osadením

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plastové okná č. 001 (viď obrázok), Jednotka: ks. , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 28; Technické vlastnosti: Plastové okná č. 002 (viď obrázok), Jednotka: ks. , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Žalúzie , Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 58 ; Technické vlastnosti: Siete proti hmyzu, Jednotka: ks. , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Včelka - TASTE 17 8 700,00 20% EUR 5. Máj 2016 108190

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×