Obstarávanie

PVC obrusy a obrusovina 04/2016


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzitná nemocnica Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 527,08
Zaplatené:
44.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39563400-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
skupina produktov
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Obrus PVC. Farba biela. Rozmer 140 x 140 cm. Vodeodolné, umývateľné, odolné voči oderu a praskaniu. Váha 350 - 360 g na m2. Ako podklad netkaný textil 100% PES. Povrch PVC biely nános, neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 420; Technické vlastnosti: 2. Obrusovina PVC. Farba biela. Šírka 140 cm. Vodeodolné, umývateľné, odolné voči oderu a praskaniu. Váha 350 - 360 g na m2. Ako podklad netkaný textil 100% PES. Povrch PVC biely nános, neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky., Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lindák Rastislav-NILTEX 5 1 832,50 20% EUR 7. Apríl 2016 106097

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×