Obstarávanie

Laboratórne pipety, špičky, stojan na pipety a rukavice


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
350,00
Konečná suma(Bez DPH):
236,66
Zaplatené:
67.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437100-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pipety na dávkovanie väčších objemov, dodanie príslušných špičiek na dané laboratórne pipety, dodanie stojanov na 6 ks laboratórnych pipiet, dodanie laboratórnych rukavíc.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Laboratórne dávkovacie pipety- pipette variable ejector s dávkovacím objemom od 1000-10000 µl, Hodnota / charakteristika: Materiál-plast. ; Technické vlastnosti: - , Hodnota / charakteristika: Nastavenie objemu- ľahké nastavenie objemu od 1000-10000 µl s aretáciou nastavenej hodnoty, významne znížená sila potrebná pre stlačenie piestu, rozšírená plocha na palec pre pohodlné pipetovanie; Technické vlastnosti: 2.Špičky pre nastaviteľné pipety- pipette variable ejector s dávkovacím objemom od 1000-10000 µl, Hodnota / charakteristika: Materiál-plast.; Technické vlastnosti: - , Hodnota / charakteristika: Farba- neutrálna; Technické vlastnosti: - , Hodnota / charakteristika: 1 balenie obsahuje 200 ks špičiek. Objem- od 1000-10000 µl. ; Technické vlastnosti: 3.Stolný stojan pre 6 jednokanálových mikropipiet Transferpette S, Hodnota / charakteristika: Materiál- plast.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Farba- neutrálna.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Veľkosť stojanu- stolný stojan vhodný pre 6 ks jednokanálových mikropipiet Transferpette S s veľkosťou 20 µl,200µl a 1000µl.; Technické vlastnosti: 4. Rukavice nitril. bez púdru, Hodnota / charakteristika: veľkosť – M, jedno balenie obsahuje 200 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Laboratórne dávkovacie pipety- pipette variable ejector s dávkovacím objemom od 1000-10000 µl, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.Špičky pre pipety- pipette variable ejector s dávkovacím objemom od 1000-10000 µl, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3.Stolný stojan pre 6 jednokanálových mikropipiet Transferpette S, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4.Rukavice nitril. bez púdru, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 284,00 20% EUR 11. Marec 2016 103949

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×