Obstarávanie

Náhradné diely a spotrebný materiál na krovinorezy a motrové píly


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
950,00
Konečná suma(Bez DPH):
548,59
Zaplatené:
57.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44511500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tovar určený na motorové krovinorezy STIHL FS 450 a motorové píly MS 026

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: olej do benzínu pre dvojtaktné motory (objem bal. 5l), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: žacie lanko, priemer 2,7 mm x 359m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: žacia hlava AutoCut 40-2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: vodiaca lišta 37 cm, delenie: .325", šírka vodiacej drážky: 1,6mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: pílová reťaz 62 čl., .325", 1,6 RM , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: pilník okrúhly 4,8x200mm, .325", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: sviečka zapaľovacia STIHL MS 026, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Štefan Šesták - LONATER 3 658,31 20% EUR 10. Marec 2016 103815

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×