Obstarávanie

Výmena kobercov - 1.tranža


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská konsolidačná, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 391,66
Zaplatené:
67.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
súbor položiek zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Demontáž starých kobercov v 11 kanceláriách (rozmer kancelárií je približne od 6m x 3m do 6m x 6m ) a v časti chodieb na 2 poschodiach; Odvoz starých kobercov; Vyčistenie podkladovej vrstvy, brúsenie, nivelizácia a zarovnanie podláh v uvedených priestoroch; Presné zameranie kobercov na mieste; Dodávka a montáž nových kobercov lepením (vrátane lepidla) s predpísanými technickými parametrami v 11 kanceláriách a v časti chodieb vrátane soklov (kobercové lišty biele z PVC sú nalepené na stenách a pásy koberca sa len nalepia)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ koberca, Hodnota / charakteristika: kancelársky záťažový koberec (vhodný pre otočné stoličky na kolieskach); Technické vlastnosti: Trieda záťaže, Hodnota / charakteristika: 32 - 33; Technické vlastnosti: Farba koberca, Hodnota / charakteristika: odtieň zelenej, upresnenie podľa predloženého vzorkovníka; Technické vlastnosti: Druh koberca, Hodnota / charakteristika: uzlíkový; Technické vlastnosti: Typ koberca, Hodnota / charakteristika: vpichovaný; Technické vlastnosti: Výška vlasu, Hodnota / charakteristika: min. 5,5 mm; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: polyolefín, polyamid, príp. ich kombinácia alebo tomu zodpovedajúci iný materiál; Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: antistatické; Technické vlastnosti: Vlastnosť koberca, Hodnota / charakteristika: odolnosť proti plesniam; Technické vlastnosti: Vlastnosť koberca, Hodnota / charakteristika: nehorľavosť; Technické vlastnosti: Použité lepidlo, Hodnota / charakteristika: nehorľavé, bezzápachové resp. s minimálnym zápachom pri montáži

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plocha kobercov, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 440

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 6 8 870,00 20% EUR 11. Marec 2016 103725

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×