Obstarávanie

Výmena kobercov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 258,33
Zaplatené:
39.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
m2
Množstvo:
300.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena opotrebovaných kobercov v kancelárskych priestoroch administratívnej budovy na 1. NP - kancelárie 128, 132, 133, 134, 135, 141, na 2. NP – kancelárie 205, 206, 233, 242, 256, 266, na 3. NP – kancelárie 338, 339, 345, 352, 353, 357, 358. V budove sa nachádza výťah. Podlahová plocha miestností spolu – 300 m2. ; Minimálny rozsah prác spojených s realizáciou predmetu zákazky:  strhnutie pôvodných kobercov a kobercových soklov  vyčistenie podkladovej vrstvy pred pokládkou kobercov  dodanie kobercov a obšitých kobercových soklov  celoplošné lepenie kobercov a nalepenie obšitých kobercových soklov  odvoz a likvidácia kobercov a všetkého odpadu vzniknutého pri realizácii zákazky  presun hmôt  dovoz a odvoz materiálu na miesto plnenia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ/druh koberca: , Hodnota / charakteristika: uzlíkový + narezanie, obšitie kobercových soklov výšky 6 cm ; Technické vlastnosti: určené použitie: , Hodnota / charakteristika: kancelárie s častým používaním kolieskových stoličiek ; Technické vlastnosti: trieda záťaže komerčné priestory:, Hodnota / charakteristika: 32 bežne namáhané ; Technické vlastnosti: vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: antistatická úprava, rozmerová a farebná stálosť ; Technické vlastnosti: trieda reakcie na oheň:, Hodnota / charakteristika: Cfl S1/ stredne horľavé (podľa STN EN 13501-1); Technické vlastnosti: materiál vlasu koberca: , Hodnota / charakteristika: 100% Polyamid ; Technické vlastnosti: farba koberca: , Hodnota / charakteristika: bude upresnená s dodávateľom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šírka koberca:, Jednotka: meter, Minimum: 4,0 , Maximum: 5,0, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška vlasu: , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,0 ; Technické vlastnosti: celková výška koberca: , Jednotka: mm, Minimum: 5,0, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 18 5 110,00 20% EUR 22. Február 2016 102377

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×