Obstarávanie

Mobilné telefóny


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štátny ústav pre kontrolu liečiv
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 788,19
Zaplatené:
51.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32250000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
25.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prenosné elektronické zariadenie určené na hlasovú, textovú a dátovú digitálnu komunikáciu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pamäť, Hodnota / charakteristika: 64 GB / 4 GB RAM a lepšie; Technické vlastnosti: Pamäťová karta, Hodnota / charakteristika: micro SDXC 256 GB a viac; Technické vlastnosti: Technológia, Hodnota / charakteristika: GSM / HSPA / LFT; Technické vlastnosti: Model, Hodnota / charakteristika: nie starší ako 10/2019; Technické vlastnosti: SIM, Hodnota / charakteristika: dual; Technické vlastnosti: Počet jadier procesora, Hodnota / charakteristika: min. 8; Technické vlastnosti: Operačný systém, Hodnota / charakteristika: Android 9 Pie a novší alebo OS 11 a novší; Technické vlastnosti: Display, Hodnota / charakteristika: IPS 16 M farieb; Technické vlastnosti: Veľkosť, Hodnota / charakteristika: od 5,9 do 6,4´´; Technické vlastnosti: Ochrana, Hodnota / charakteristika: Gorila Glass 5; Technické vlastnosti: Rozlíšenie zadného fotoaparátu, Hodnota / charakteristika: 48 Mpx a lepšie; Technické vlastnosti: Rozlíšenie predného fotoaparátu, Hodnota / charakteristika: 10 Mpx a lepšie; Technické vlastnosti: Batéria, Hodnota / charakteristika: Li-Po 4000 mAH a viac, rýchle nabíjanie - 18 W; Technické vlastnosti: WLAN, Hodnota / charakteristika: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Di; Technické vlastnosti: Požadované vlastnosti, Hodnota / charakteristika: FullHD video, konektor USB-C; Technické vlastnosti: GPS, Hodnota / charakteristika: áno, s A-GPS, GLONASS, BDS; Technické vlastnosti: NFC, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Senzory, Hodnota / charakteristika: Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Hodnota / charakteristika: max do 210 g; Technické vlastnosti: Rozmer, Hodnota / charakteristika: maximálne: 162 mm x 76 mm x 9 mm; Technické vlastnosti: Akceptované farebné vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: šedá, čierna, biela, modrá, strieborná

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mobilný telefón, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
IRDistribution, a. s. 6 3 345,83 20% EUR 15. Máj 2020 277360

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×