Obstarávanie

Laboratórny plast


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
310,00
Konečná suma(Bez DPH):
215,26
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19500000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
podľa opisu - súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórny plast na laboratórne účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál: polystyrén; Tvar: štvorec; Plytké formy so širokým plochým dnom zabraňujúcim prevráteniu; Zaoblené rohy uľahčujúce prenos; Odolné teplote až +70 °C;, Hodnota / charakteristika: 1. Disposable weighing boats - Jednorázové navažovacie lodičky 500 ks / bal; Technické vlastnosti: Flexibilné navažovacie lodičky s hladkým povrchom umožňuje presné vyliatie s minimálnymi stratami vzorky. Ideálne na použitie s mikrovlnami, váhami alebo analyzátormi vlhkosti., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Balenie: Vážiace lodičky sa vyrábajú a balia do plastových vreciek v čistej miestnosti. Chemická odolnosť: Sú biologicky inertné a odolné k zriedeným a slabým kyselinám, vodným roztokom, alcoholom a bielidlám, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rozmery: 85 x 85 x 24 mm ; Farba biela, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Materiál: polystyrén; Petriho misky sú bez optického skreslenia a sú ideálne na písanie fágov, testovanie citlivosti, testovanie sond. Každá mriežka (13 mm) je číselne označená v jednom smere a abecedne v druhom. Petriho miska má štyri vetracie rebrá na spodnej strane vrchnáka, aby sa zabránilo kondenzácii., Hodnota / charakteristika: 2. Petri dishes, square with grid - Petriho misky, štvorcové s mriežkou, sterilné 500 ks / bal; Technické vlastnosti: Priemer: 90 mm; Výška: 15 mm ; Sterilné ; Balenie obsahuje 50 balení po 10 ks Petriho misiek - 500 ks, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Disposable weighing boats  - Jednorázové navažovacie lodičky 500 ks / bal, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1. objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: 2. Petri dishes, square with grid - Petriho misky, štvorcové s mriežkou, sterilné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: 2. objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 110

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 258,32 20% EUR 17. Február 2020 272976

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×