Obstarávanie

Príslušenstvo k nosiču náradia Diverto QS 100


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
60 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
50 141,66
Zaplatené:
83.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42623000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vŕtacie zariadenie s príslušenstvom  1 ks

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vrták s karbidovými zubami s hexagonálnym upnutím, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Predĺženie 500 mm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vrták Ø 300 mm – dĺžka 1100 mm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vrták Ø 400 mm – dĺžka 1100 mm, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prietok oleja za minútu, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: 150, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemerný prietok za minútu, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Tlak, Jednotka: bar, Minimum: 190, Maximum: 280, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Otáčky, Jednotka: ot/min, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Váha bez závesu, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 103

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MERKUR SLOVAKIA s.r.o. 2 60 170,00 20% EUR 18. November 2019 269631

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×